O portalu

Asperger Wsparcie Fora Ogólne O portalu

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #845
  AvatarMamaAsa
  Opiekun forum

  Jestem mamą nastoletniego Asa. Przeszłam już chyba wszystkie etapy: od załamania z powodu diagnozy, poprzez wszelkiego rodzaju trudności wychowawcze, porażki, poczucie osamotnienia w codziennej walce i niezrozumienia przez najbliższych, po sukcesy syna i dumę z niego.

  Portal powstał jako wsparcie dla rodziców borykających się na codzień z trudnościami w wychowywaniu dzieci z Zespołem Aspergera. Ma pomagać również nauczycielom w ich codziennej pracy z dziećmi z ZA.

  Założenie jest takie, że właśnie to forum będzie prawdziwą kopalnią wiedzy i doświadczenia, bo po co wyważać drzwi, które już są otwarte.

  Uczmy się od siebie, pomagajmy sobie i wychowujmy szczęśliwe Asy!

  Jeżeli macie jakieś niepotrzebne sprzęty rehabilitacyjne, książeczki, ubrania, czy cokolwiek, co dotyczy naszych dzieci a co już nie jest Wam potrzebne, a ktoś mógłby na tym skorzystać – mamy też sklepik, można tam to sprzedać.

  • This topic was modified 5 years, 10 months temu by AvatarMamaAsa.
  • This topic was modified 5 years, 10 months temu by AvatarMamaAsa.
  • This topic was modified 5 years, 10 months temu by AvatarMamaAsa.
  • This topic was modified 5 years, 10 months temu by AvatarMamaAsa.
  1
  0
Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
 
 Drogi Użytkowniku, Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej https://asperger-wsparcie.pl/ oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego. Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link. Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.   Jakie dane osobowe zbieramy? W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska. Kto będzie administratorem Twoich danych? Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grażyna Jopek z siedzibą w Oleśnicy, ul. Sikorskiego 1E/2, 56-400 Oleśnica (dalej: Usługodawca). W jakich celach przetwarzamy Twoje dane? Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:
 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • umożliwienia Ci wyminę informacji z innymi, zarejestrowanymi Użytkownikami, dzięki zakładce „FORUM”, dostanej pod adresem: https://asperger-wsparcie.pl/fora/
Komu możemy przekazać Twoje dane? Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów. Jakie są Twoje uprawnienia? Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:
 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane? Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.