blog

Odpoczynek

W ten weekend chłopcy byli u taty. Podzielenie się weekendami z ich tatą, to niewątpliwie jeden z plusów rozwodu, ponieważ mam czas na pozbieranie sił, poleniuchowanie, naładowanie akumulatorów. A jeśli do tego dołączę jeszcze obecność mojego obecnego męża, to może to być naprawdę cudowny czas!

Fakt faktem, że zawsze tęsknię za dziećmi, choćby nie wiem jak było cudownie.

Przed pójściem do taty zakupiłam Młodemu kilka bluzek, dresów, kurtkę i polar. Z nadzieją, że trafiłam w rozmiar, bo wyrósł z większości rzeczy a do sklepu wyciągnąć się nie da. Nie trafiłam tylko z dwiema bluzkami. Jadę więc juto wymienić na mniejsze, ale udało mi się umówić z Młodym, że jeśli znów nie trafię, to jedzie ze mną na zakupy, choćby nie wiem, jak mu się nie chciało. Jest więc szansa, że będzie miał porządną kurtkę na zimę. I spodnie. I może nawet czapkę uda się jakąś odpowiednią znaleźć. Zdecydowanie nie lubię zmiany sezonu.

Przyszły tydzień zapowiada się w miarę spokojnie, bo tylko 3 sprawdziany i to takie, które w zasadzie nie powinny sprawić problemu: angielski, geografia i fizyka. No zobaczymy.

Tak sobie właśnie myślę, że dzień mi tak szybko minął, ale zważając na to, że zrobiłam dwa placki, mielone (dla Starszaka na jutro i dla męża, który dziś wyjeżdżał na tydzień), spaghetti dla Młodego na dziś i jutro, filety z kurczaka na dzisiejszy obiad (miało zostać dla męża, ale chłopcy wrąbali wszystko, jak tylko wrócili od taty), zupę dla męża na trzy dni, kanapki na drogę to właściwie mam prawo być zmęczona. Jeszcze trening sobie dziś zrobiłam, bo węże mnie oplotły i opuścić nie chcą, umiejscowiły się na brzuchu i trochę na plecach (nie wiem, czy znacie ten numer kabaretu Hrabi – mój ulubiony), tak więc węży nie lubię, to treningi trzeba zacząć. Placków nie tknęłam, ćwiczę silną wolę. A wołają z lodówki, oj wołają! Tak teraz sobie padłam – mąż wyjechał już, chłopcy wyciszeni, ja też. Pozostaje życzyć nam sobie dobrego tygodnia!

Komentarze 2

 1. Avatar
  Emel

  Dobrego tygodnia 🙂 Niby niewiele, a przecież takie to cenne gdy się spełnią. 🙂

  0
  0

Dodaj komentarz

 

 Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej https://asperger-wsparcie.pl/ oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.

Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

 

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grażyna Jopek z siedzibą w Oleśnicy, ul. Sikorskiego 1E/2, 56-400 Oleśnica (dalej: Usługodawca).

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • umożliwienia Ci wyminę informacji z innymi, zarejestrowanymi Użytkownikami, dzięki zakładce „FORUM”, dostanej pod adresem: https://asperger-wsparcie.pl/fora/

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.