blog

Wrzesień się jeszcze nie skończył a już wakacje!

Dopadła nas choroba. As od wczoraj z bólem gardła, mega katarem i ogólnym osłabieniem. Zachwycony, bo został w domu. Podobno w szkole wirus opanował wszystkie klasy. W zasadzie lepiej, że zachorował teraz, niż miałoby go dopaść jak już się lekcje w pełni rozkręcą. Tymczasem musimy ogarnąć odporność. Od października wracam do pracy w pełnym wymiarze, nie wiem, czy i jak to wszystko ogarnę.

A już pojawiła się zapowiedź sprawdzianu z chemii. Wczoraj była kartkówka z polskiego, na której nic nie napisał, bo nie mógł znaleźć wiersza w książce. Oczywiście nie zgłosił tego pani, więc będzie pierwsza lufa. Szkoda. Pytam go, co robił w szkole na polskim, skoro kartkówka była z wiersza, który przerabiali.

-Spałem mamo.

To była odpowiedź bez sarkazmu. Rzeczywiście musiał spać, bo innego wytłumaczenia nie ma.

 

Komentarze 2

 1. Avatar
  Emel

  Twoje słowa” mamy kartkówkę” wydały mi się takie znajome ? Ja też tak mówię o szkole swojego Asa w liczbie mnogiej ? a przecież to On chodzi do szkoły ! To chyba taki syndrom ZAsadniczo ZAintersowanej mamy ? Pozdrawiam ciepło i zdrówka synowi życzę ?

  1
  0
  • Avatar
   MamaAsa

   Coś w tym jest:) Na szczęście(?) mamy jako kartę przetargową komputer – od zawsze. Dzięki niemu idziemy do przodu. Ciekawa jestem, co by było, gdybyśmy żyli w czasach mojego dzieciństwa, co byłoby kartą przetargową???:)
   Młody jest słuchowcem – w związku z tym ciężko z nadrabianiem.

   0
   0

Dodaj komentarz

 

 Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej https://asperger-wsparcie.pl/ oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.

Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

 

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grażyna Jopek z siedzibą w Oleśnicy, ul. Sikorskiego 1E/2, 56-400 Oleśnica (dalej: Usługodawca).

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • umożliwienia Ci wyminę informacji z innymi, zarejestrowanymi Użytkownikami, dzięki zakładce „FORUM”, dostanej pod adresem: https://asperger-wsparcie.pl/fora/

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.