blog

Wtorek…

Nadal nie znamy dokładnej daty operacji mojego męża, ale na 90% termin przypadnie na drugi tydzień grudnia. Staram się myśleć w dobrą stronę, ale średnio mi to wychodzi. Muszę wiedzieć trochę wcześniej, bo chłopcy na 2 tyg będą musieli zamieszkać u taty. Na szczęście jest taka opcja, chociaż tyle.

Tymczasem życie mknie. Dziś i jutro spędzam na Wschodnioeuropejskim Forum Biznesowym. Moja obecność tam to średnio trafiony pomysł, no ale skoro zapłaciłam już za uczestnictwo, to trudno. Jednym z wystawców jest moja serdeczna koleżanka, która sprzedaje fotele do masażu – jeden z nich kupuję, ale przetestowałam wszystkie – z nudów (bo to były wykłady) masowałam się na różnych fotelach w sumie ze 4 godziny i potem byłam tak zmęczona, że myślałam, że nie dojadę do domu 😉 Wszystko mnie boli:)) Ale masaż miałam wszystkiego, łącznie ze stopami!

No i zmarzłam tam okrutnie, więc już czuję, że coś muszę zadziałać, żeby się nie rozłożyć. Starszak też kicha, chociaż udaje, że to nie on, żebym z lekami nie wkroczyła, a Młody oświadczył mi dzisiaj, że prawie mu palce od rąk odpadły, bo był na pogrzebie ze szkołą (o czym nie wiedziałam) i stał na tym zimnie ze 3 godziny (pewnie stał z godzinę, ale rozumiem go) i potem poszedł do domu, bo musiał wejść pod koc, żeby się ugrzać. Oświadczył mi to kichając oczywiście i poszedł do siebie (o bosych stopach ;-)). Dobrze, że namówiłam go dziś na długi rękaw i bluzę pod tą cienką kurtkę, bo zimowej oczywiście nie założył, bo…jeszcze nie ma zimy. Butów zimowych też nie założył, bo jeszcze nie ma śniegu, a one „są na śnieg”. Wszystko na temat, od lat to samo, więc spokój rządzi i króluje.

Jutro sprawdzian z geografii – a już miałam nie pisać dziś o sprawdzianach ;-P

 

 

 

Dodaj komentarz

 

 Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej https://asperger-wsparcie.pl/ oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.

Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

 

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grażyna Jopek z siedzibą w Oleśnicy, ul. Sikorskiego 1E/2, 56-400 Oleśnica (dalej: Usługodawca).

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • umożliwienia Ci wyminę informacji z innymi, zarejestrowanymi Użytkownikami, dzięki zakładce „FORUM”, dostanej pod adresem: https://asperger-wsparcie.pl/fora/

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.