blog

Szkatułka

As zażyczył sobie na wkrótce nadchodzące imieniny szkatułkę. Uwaga: to nie chodzi o zwyczajnie zwyczajną szkatułkę, tylko:

-składaną;

-z niespodzianką w środku;

-lub z jakimś szyfrem;

-ma być tajemnicza i zagadkowa;

-nie ma być malutka;

-ma być do samodzielnego złożenia jak LEGO.

Ponieważ wymiękłam po kilku pomysłach, zaproponowałam Asowi, żeby sam poszukał w necie czegoś, co będzie odpowiadało jego wymogom.

Szukał, szukał, aż znalazł coś takiego:

szkatułka

Poddałam się i zamówiłam. Na tej stronie są w ogóle niesamowite cuda!

Przyszło bardzo szybko, pomimo tego, że zamówiłam standardową opcję. As sam odebrał przesyłkę i korzystając z wolnej chaty, zaczął ją składać.

Gdy wróciłam z pracy, miał już poranione opuszki (obgryza palce do krwi, więc dużo nie trzeba było, niemniej był bardzo obolały) i dramatycznie zły humor.

-Mamo, musisz mi pomóc! – oświadczył, zanim jeszcze wyskoczyłam ze szpilek.

– Pokaż, co tu mamy – odpowiedziałam, wchodząc do pokoju po wskrzeszeniu własnych popracowych zwłok.

Po oględzinach, zaopatrzona w kopystkę, przywaliłam parę razy tu i ówdzie w szkatułkę, pomogłam mu ogarnąć części, ranienie opuszkow przejęłam z sukcesem i za jakiś czas powstała szkatułka.

-Mamo! To dokładnie to, o co mi chodziło! – krzyknął zachwycony As – A już sie bałem, że jednak nie będę zadowolony!

No to uff. Szkatułka towarzyszy Asowi dzisiaj cały dzień i zachwytom nie ma końca. Polecam!:)

 

Dodaj komentarz

 

 Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej https://asperger-wsparcie.pl/ oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.

Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

 

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grażyna Jopek z siedzibą w Oleśnicy, ul. Sikorskiego 1E/2, 56-400 Oleśnica (dalej: Usługodawca).

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • umożliwienia Ci wyminę informacji z innymi, zarejestrowanymi Użytkownikami, dzięki zakładce „FORUM”, dostanej pod adresem: https://asperger-wsparcie.pl/fora/

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.